miercuri, 9 august 2017

Programul turului Ligii A Prahova, 2017-2018

Etapa I (18-20 august)

CSO Tricolorul Breaza - Unirea Urlați
Petrolul 95 Ploiești - Unirea Teleajen
Măgura Slănic - Cetatea Coada Izvorului
CS Păulești - AFC Brebu
Petrolistul Boldești - CS Cornu
AFC Bănești-Urleta - CSO Plopeni
CS Ceptura - CS Blejoi
Avântul Măneciu - Teleajenul Vălenii de Munte

Etapa a II-a (25-27 august)

AFC Brebu - CSO Tricolorul Breaza
Cetatea Coada Izvorului - Petrolul 95 Ploiești
Unirea Urlați - Măgura Slănic

CS Cornu - CS Păulești
CSO Plopeni - Petrolistul Boldești
CS Blejoi - AFC Bănești-Urleta
Teleajenul Vălenii de Munte - CS Ceptura
Unirea Teleajen - Avântul Măneciu

Etapa a III-a (1-3 septembrie)

CSO Tricolorul Breaza - CS Cornu
Cetatea Coada Izvorului - Unirea Teleajen
Petrolul 95 Ploiești - Unirea Urlați
Măgura Slănic - AFC Brebu
CS Păulești - CSO Plopeni
Petrolistul Boldești - CS Blejoi
AFC Bănești-Urleta - Teleajenul Vălenii de Munte
CS Ceptura - Avântul Măneciu

Etapa a IV-a (8-10 septembrie)

CSO Plopeni - CSO Tricolorul Breaza

Unirea Urlați - Cetatea Coada Izvorului
AFC Brebu - Petrolul 95 Ploiești
CS Cornu - Măgura Slănic
CS Blejoi - CS Păulești
Teleajenul Vălenii de Munte - Petrolistul Boldești
Avântul Măneciu - AFC Bănești-Urleta
Unirea Teleajen - CS Ceptura

Etapa a V-a (15-17 septembrie)

CSO Tricolorul Breaza - CS Blejoi
Unirea Urlați - Unirea Teleajen
Cetatea Coada Izvorului - AFC Brebu
Petrolul 95 Ploiești - CS Cornu
Măgura Slănic - CSO Plopeni
CS Păulești - Teleajenul Vălenii de Munte
Petrolistul Boldești - Avântul Măneciu
AFC Bănești-Urleta - CS Ceptura

Etapa a VI-a (22-24 septembrie)

Teleajenul Vălenii de Munte - CSO Tricolorul Breaza
AFC Brebu - Unirea Urlați
CS Cornu - Cetatea Coada Izvorului
CSO Plopeni - Petrolul 95 Ploiești
CS Blejoi - Măgura Slănic
Avântul Măneciu - CS Păulești
CS Ceptura - Petrolistul Boldești
Unirea Teleajen - AFC Bănești-Urleta

Etapa a VII-a (29 septembrie - 1 octombrie)

CSO Tricolorul Breaza - Avântul Măneciu
AFC Brebu - Unirea Teleajen
Unirea Urlați - CS Cornu
Cetatea Coada Izvorului - CSO Plopeni
Petrolul 95 Ploiești - CS Blejoi
Măgura Slănic - Teleajenul Vălenii de Munte
CS Păulești - CS Ceptura
Petrolistul Boldești - AFC Bănești-Urleta

Etapa a VIII-a (6-8 octombrie)

CS Ceptura - CSO Tricolorul Breaza
CS Cornu - AFC Brebu
CSO Plopeni - Unirea Urlați
CS Blejoi - Cetatea Coada Izvorului
Teleajenul Vălenii de Munte - Petrolul 95 Ploiești
Avântul Măneciu - Măgura Slănic
AFC Bănești-Urleta - CS Păulești
Unirea Teleajen - Petrolistul Boldești

Etapa a IX-a (14-15 octombrie)

CSO Tricolorul Breaza - AFC Bănești-Urleta
Unirea Teleajen - CS Cornu
AFC Brebu - CSO Plopeni
Unirea Urlați - CS Blejoi
Cetatea Coada Izvorului - Teleajenul Vălenii de Munte
Petrolul 95 Ploiești - Avântul Măneciu
Măgura Slănic - CS Ceptura
CS Păulești - Petrolistul Boldești

Etapa a X-a (20-22 octombrie)

Petrolistul Boldești - CSO Tricolorul Breaza
CSO Plopeni - CS Cornu
CS Blejoi - AFC Brebu
Teleajenul Vălenii de Munte - Unirea Urlați
Avântul Măneciu - Cetatea Coada Izvorului
CS Ceptura - Petrolul 95 Ploiești
AFC Bănești-Urleta - Măgura Slănic
CS Păulești - Unirea Teleajen

Etapa a XI-a (28-29 octombrie)

CSO Tricolorul Breaza - CS Păulești
Unirea Teleajen - CSO Plopeni
CS Cornu - CS Blejoi
AFC Brebu - Teleajenul Vălenii de Munte
Unirea Urlați - Avântul Măneciu
Cetatea Coada Izvorului - CS Ceptura
Petrolul 95 Ploiești - AFC Bănești-Urleta
Măgura Slănic - Petrolistul Boldești

Etapa a XII-a (3-5 noiembrie)

CSO Tricolorul Breaza - Unirea Teleajen
CS Blejoi - CSO Plopeni
Teleajenul Vălenii de Munte - CS Cornu
Avântul Măneciu - AFC Brebu
CS Ceptura - Unirea Urlați
AFC Bănești-Urleta - Cetatea Coada Izvorului
Petrolistul Boldești - Petrolul 95 Ploiești
CS Păulești - Măgura Slănic

Etapa a XIII-a (10-12 noiembrie)

Măgura Slănic - CSO Tricolorul Breaza
Unirea Teleajen - CS Blejoi
CSO Plopeni - Teleajenul Vălenii de Munte
CS Cornu - Avântul Măneciu
AFC Brebu - CS Ceptura
Unirea Urlați - AFC Bănești-Urleta
Cetatea Coada Izvorului - Petrolistul Boldești
Petrolul 95 Ploiești - CS Păulești

Etapa a XIV-a (17-19 noiembrie)

CSO Tricolorul Breaza - Petrolul 95 Ploiești
Teleajenul Vălenii de Munte - CS Blejoi
Avântul Măneciu - CSO Plopeni
CS Ceptura - CS Cornu
AFC Bănești-Urleta - AFC Brebu
Petrolistul Boldești - Unirea Urlați
CS Păulești - Cetatea Coada Izvorului
Măgura Slănic - Unirea Teleajen

Etapa a XV-a (24-26 noiembrie)

Cetatea Coada Izvorului - CSO Tricolorul Breaza
Unirea Teleajen - Teleajenul Vălenii de Munte
CS Blejoi - Avântul Măneciu
CSO Plopeni - CS Ceptura
CS Cornu - AFC Bănești-Urleta
AFC Brebu - Petrolistul Boldești
Unirea Urlați - CS Păulești
Petrolul 95 Ploiești - Măgura Slănic

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu